Süper kahraman olarak adlandırdığımız dizi karakterlerinin otomobillerini tasarlasalar ortaya nasıl bir otomobil çıkar. Peki ya süper kahramanları yansıtan otomobiller hangileri sizler için derledik. Keyifli seyirler.

Batman

Batman

 İlk süper kahramanımız Batman oluyor. Otomobili ise BMW M2. Otomobili süper kahramana göre tasarlandığında ortaya böyle bir görsel çıkıyor.

Superman

Superman

İkinci kahramanımız Superman. Onun otomobili ise Bugatti Chiron. Otomobili kişiselleştirince ortaya bu sonuç çıkıyor.

Wonder Woman

Wonder Woman

Üçüncü kahramanımız ise Wonder Woman. Onun otomobili ise Lamborghini Huracan. Otomobili süper kahramana özel tasarlandığında ortaya bu sonuç çıkıyor

Aquaman

Aquaman

Dördüncü kahramanımız Aquaman. Onun otomobili ise Toyota Mirai. Otomobil kahramana göre şekillendirdirilince sonuç bu oluyor.

Captain America

Captain America

Beşinci kahramanımız Captain America. Onun otomobili ise Ford Mustang Shelby GT350R. Onun otomobilini kişiselleştirdiğimizde ortaya bu sonuç çıkıyor.

Iron Man

Iron Man

Altıncı kahramanımız Iron Man. Onun otomobili ise Chevrolet Corvette Z06. Otomobili süper kahramanımıza özel kişiselleştirince sonuç bu oluyor.

Spiderman

Spiderman

Yedinci kahramanımız ise Spiderman. Onun otomobili ise Ferrari 458 Spider. Kahramana göre tasarlanan otomobilin görseli bu şekilde oluyor.

Wolverine

Wolverine

Sekizinci kahramanımız ise X-Men filminden Wolverine. Kahramanımızın otomobili ise Audi R8 oluyor.

HULK

HULK

Dokuzuncu kahramanımız ise büyük cüssesiyle HULK oluyor. Onun otomobili ise Mercedes-Benz G63 AMG 6X6. Modelin tasarımı değiştirilince ortaya bu sonuç çıkıyor.

Deadpool

Deadpool

Son kahramanımız ise Deadpool oluyor. Otomobili ise Ford Mondeo. Otomobili kişiselleştirince ortaya çıkan sonuç bu oluyor.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları