Erkeklerini Bir Çok Yerde Rezil Eden Bayanların Utanmadan Tatminsizlikten Bahsetmesiyle Alakalı 8 Madde. Hep küçümserler. Ancak asla aynanın karşısına kendileri geçmezler. Bir çoğu aynanın karşısına geçtiğinde aynada göreceği manzaranın da farkındadırlar aslında.

Sosyal Ortam Rezilliği

Türk erkeği dışarı çıkmayı sever. Gerekli değeri gördüyse sevdiğini elinden geldiğince iyi ağırlamayı ve gününü onunla çok güzel geçirmeyi de sever. Ancak bazı kızlar bunun kıymetini bilmek yerine "deniz manzarasız restorantı da sevmem ama neyse" diye laf sokarsa o adam gecesini seninle geçirmek yerine arkadaşlarıyla Pes atmaya gitmekte haklı.

Entelektüel Rezillik

Türk erkeği, tarihinden de anlaşılacağı gibi gayet kültürlü, çalışkan ve anlayışlı insanlardır. Sert olmak doğamızda olabilir onu da beğenmeyen Avrupa'ya yerleşebilir. Bir miktar yobaz her ülkede vardır. Sohbet etmeyi gayet seven Türk erkeklerinin karşısına geçip yakışıklı kankini anlatıyorsan, o muhabbetin kesilmesinden yakınmayacaksın.

Romantizm Beklentisi

Bu konuda uzatılacak bir şey yok. Sen adama attığı her adımda "odun" diye gönderme yaparsan oda sana odun gibi davranır. Kaşınma.

Anlayışsızlık

Neymiş TV karşısında uyuyakalan bir adamdan ne heyecan beklenirmiş ki. Akşama kadar senin gibi bir şımarığı daha iyi şartlar altında yaşatmak için çalıştığını aklına getirebilecek kadar anlayışlı olabilsen zaten o uyuyan adamın üstünü örtüp yemeği hazırlayana kadar uyusun diye TV nin sesini kısarsın ama nerede sizde o anlayış. Ancak şımarık şımarık konuşun.

Görsel Rezalet

Bunun da üstünde durmama gerek yok. Bayanlar, Inna gibi kadın değilseniz, İtalyan erkeği hayalini kurmanıza gerek yok. Bilhassa malum kişiler üstlerine alınabilirler ki kezbanın tekisiniz.

Duygusal Duygusuzluk

Siz bayanlar. Sizi kalpten seven adamların yerine, yalancı gülücükler saçan sürekli parasıyla sizi mutlu etmeye çalışan ancak arkanızı döndüğünüz anda başka kadının kalçalarına bakan adamların hayallerini kurduğunuz sürece asla mutlu olamayacaksınız. Dil yalancı olabilir. Kalp asla.

Maddiyat Rezilliği

Adam para için sokak dövüşlerine girse hayır demezsiniz muhtemelen çünkü din iman para olmuş bazılarınızda. Zaten söylenecek söz kalmamış. Kuaföre 1 milyar para vermezseniz lüks arabaya binmezseniz s*kmişim aşkını değil mi? Bu kafayla mutlu olma ihtimaliniz asla yok.

Cinsel Rezaletler

Boyu çok önemliymiş de Türk erkeğinde durumlar malummuş. Türk organı ideal erkek standartlarına uygun olduğunu araştırırsanız öğrenirsiniz. O yatakta mutlu olamıyorsanız, bilinçaltınıza işlemiş egonuz yüzünden olamıyorsunuz. Ha diyorsanız ki o kadar büyük olsun, buyurun Güney Amerika biletleriniz benden.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları