2009 yılında Fethiye’de İdris Aydın’ın isimli bir vatandaşın evinde yangın çıkmış ve yaşlı adamın evi kullanılamaz hale gelmişti.

"Dedeye sahip çıkalım"

2009 yılında Fethiye’de İdris Aydın’ın isimli bir vatandaşın evinde yangın çıkmış ve yaşlı adamın evi kullanılamaz hale gelmişti. Yangın sonrası olay yerine giden yerel bir televizyon kanalına mensup muhabirler, Aydın’ın komşuları ile röportaj yapmıştı. Bu röportajlar arasında öyle biri vardı ki kısa sürede tüm Türkiye tarafından tanınır oldu. Röportajda "Dedeye sahip çıkalım" sloganı ve gülüşü ile dikkatleri üzerine çeken Gülgün Dikiş’in videosu 4 milyondan fazla kişi tarafından izlenmişti.

"Dedeye sahip çıkalım"

2009 yılında Fethiye’de İdris Aydın’ın isimli bir vatandaşın evinde yangın çıkmış ve yaşlı adamın evi kullanılamaz hale gelmişti. Yangın sonrası olay yerine giden yerel bir televizyon kanalına mensup muhabirler, Aydın’ın komşuları ile röportaj yapmıştı. Bu röportajlar arasında öyle biri vardı ki kısa sürede tüm Türkiye tarafından tanınır oldu. Röportajda "Dedeye sahip çıkalım" sloganı ve gülüşü ile dikkatleri üzerine çeken Gülgün Dikiş’in videosu 4 milyondan fazla kişi tarafından izlenmişti.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları