Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölüm bu akşam ATV'de başlıyor! Milyonların merakla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (54. bölüm) dizinin yeni bölümü bu akşam saat 21:00'de yayınlanıyor. Sakın kaçırmayın...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölüm bu akşam ATV'de başlıyor!

 ATV ekranlarının heyecan dolu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 54. yeni bölümü heyecanla bekleniyor. 2017 yılında henüz yeni bölümü yayınlanmayan dizi izleyicilerin akıllarında ''Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölümü neden yayınlanmıyor?'' sorusunu oluşturdu. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm ile 24 Ocak Salı akşamı saat 21:00'da ATV'de!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  54. bölüm ile 24 Ocak Salı akşamı ATV'de ekranlarda olacak. Yapılan açıklamaya ise EDHO severler olumsuz tepki gösterdi. Bu uzun aranın habersiz bir şekilde yapılması ve dizinin takipçilerine hak edilen değer gösterilmemesinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın izleyicilerini kaybedip kaybetmeyeceği merak konusu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm ile 24 Ocak Salı akşamı saat 21:00'de ATV'de!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  54. bölüm ile 24 Ocak Salı akşamı saat 21:00'de ATV'de!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölüm bu akşam ATV'de başlıyor!  Milyonların merakla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (54. bölüm) dizinin yeni bölümü bu akşam saat 21:00'de yayınlanıyor. Sakın kaçırmayın...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 54. Bölüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bu akşam ATV'de izlemek için tıklayınız...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 54. Bölüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bu akşam ATV'de izlemek için tıklayınız...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanında yaşananlar yeni bölümün oldukça hareketli geçeceğinin sinyalini verdi. Dizinin yeni bölümünde olanlar 54. bölümünde köklü değişiklikler olacağının göstergesi oldu. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde Hızır aldığı büyük riskin bedelini nasıl ödeyecek merak konusu olurken, Ünal 'beni öldürmemekle çok büyük hata yaptın' diyerek Hızır'a nasıl bir sıkıntının içine düştüğünü en net hali ile anlatıyor.

Son bölümde Özer ve Özkan'ın öldürülmesinden sonra neler değişeceği ise merak konusu olurken, Suzi işleri karıştırmaya başladı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Ünal Kaplan’ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye’ye gelir.

Hızır yalnızca kendine değil, devlete de düşman olan güçlere çok yaklaşmıştır. Özkan'ın elindeki önemli dosyalara da ulaşabilirse işi bir hayli kolaylaşacaktır. Masa, kaosun son bulacağı inancıyla nihayet bir kez daha toplanır. Bu durum en çok Ünal Kaplan'ı tedirgin edecektir. Hızır ise bu toplantıyı üstlerine oynanan oyunu bozmak, net bir adım atmak üzere talep eder. Hainin kim olduğu artık bellidir ve eller bu kez onun ölümüne kalkacaktır. Ünal Kaplan'ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye'ye gelir. Ayağının tozuyla yaptığı eylem, ziyareti süresince epey can yakacağının sinyallerini verir. Meryem'in çağrısı Hızır'ı eve geri döndürür. Diğer bir güzel haber de bir Çakırbeyli'nin daha aileye katılacağı haberidir. Tüm bu güzel gelişmelerden sonra evde bir bayram havası olması gerekirken yaşanacaklar buna engel olacaktır.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları