Bir çok kere üzerinde “en az 10 kişiye bu mesajı gönder , gönderdikten sonra 5 dakika içerisinde mucize göreceksin” diyen mesajlar aldık.

Telefonlardaki Paylaş Mesajları Ve Bu Mesajların Kaynağı Nedir?

Bir çok kere üzerinde “en az 10 kişiye bu mesajı gönder , gönderdikten sonra 5 dakika içerisinde mucize göreceksin” diyen mesajlar aldık.

  • Bu gelen mesajların nereden geldiğini hiç düşündünüz mü?
  • Nereden geliyor nereye gidiyor?
  • Ve bunu göndermekten maksat nedir?
  • Ve hangi ülkeden türemiştir?

Bu yüzden dikkatinizi bu konuya çekmek istiyoruz. İsrail Telaviv’de basılan News isimli gazetenin bir baskısında “İslam’ı nasıl küçük düşürürüz? Sonra nasıl İslam’a hükmedebiliriz?” başlığı altında şöyle yayınlanmış;

“İsrail’de din işleri uzmanı Henri Luiz şu açıklamaları yaptı;

Bizim gece gündüz WhatsApp üzerinde İslamı müslümanların gözünde küçük düşürmek için ciddi bir şekilde çalışan yardımcılarımız vardır.

Ve devam ediyor; “Biz Arapça, Türkçe, Hintçe, Farsça ve dünyada müslümanların konuştuğu bütün dillerde beyanatlarda bulunuruz.

Bu mesajlarda Kuran’dan gerçek ayetler hadis-i şerifler ve Müslüman din alimlerinin gerçek sözlerini yazar sonunda da bu mesajı en az 10 kişiye gönder deriz.

Şayet bu mesajı en az 10 kişiye gönderirsen 15 dakika içerisinde bir mucize göreceksin , bu konu tecrübeyle sabit ve kesindir deriz.

Özellikle zamanı kısa bir zaman için sınırlarız ki Müslüman ne bir mucize ne de hiçbir şeyin olmadığını görsün.

Ve anlasın ki Kuran, Hadisler ve din alimlerinin söylediği şeyler sadece hurafeden ibaret. Hepsi aldatma, hepsi serapmış. desin.

Böylece zaman zaman bu tarz mesajları tekrar tekrar göndeririz.

Bu tekrar neticesinde müslümanların imanını zayıflatırız. Bu şekilde müslümanların akidelerinde sarsıntı meydana getirerek onları dinlerinde hayal kırıklığına uğratırız. Artık anlarlar ki dinleri onlara aldatma ve seraptan başka bir şey vermiyor.*

İşte bu şekilde müslümanları kontrol altına alabiliriz.”Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları