Zuhal Topal'ın sunduğu ' Zuhal Topal'la İzdivaç ' 104.Bölüm programında geçtiğimiz cuma günü canlı yayından sonra tekme tokat kavga çıktı. İddiaya göre, kavgaya stüdyodaki güvenlikçiler, sesçiler, teknik ekip ve program çalışanları da karıştı.

Zuhal Topal'la İzdivaç'ta skandal olay! Canlı yayından sonra tekme tokat kavga çıktı

Zuhal Topal'ın sunduğu ' Zuhal Topal'la İzdivaç ' 104.Bölüm  programında geçtiğimiz cuma günü canlı yayından sonra tekme tokat kavga çıktı. İddiaya göre, kavgaya stüdyodaki güvenlikçiler, sesçiler, teknik ekip ve program çalışanları da karıştı.

BAHA, NAZ'A SALDIRIP DÖVMEYE BAŞLADI

BAHA, NAZ'A SALDIRIP DÖVMEYE BAŞLADI

Damat adayı Baha, gelin adayı Naz'ın yeni talibi Ali ile dans etmesini kıskanıp stüdyoyu terk etmişti. Ne olduysa bundan sonra oldu. Baha'nın yayından sonra arabaya binen eski sevgilisi Naz'a saldırıp dövmeye başladığı iddia edildi.

DİĞER DAMAT ADAYLARI DA KARIŞTI

DİĞER DAMAT ADAYLARI DA KARIŞTI

Birkaç güvenlikçi, Baha'ya müdahale etti. Ardından stüdyodan çıkmakta olan Baha'nın programa katılan diğer damat adayı arkadaşları geldi, onlar da güvenlikçilere saldırdı. Olayın son perdesinde programın teknik ekibi de kavgaya karıştı.

ZUHAL TOPAL İZLEMEKLE YETİNDİ

ZUHAL TOPAL İZLEMEKLE YETİNDİ

Bir anda ortaya tekme tokat kavga eden 30-40 kişilik kalabalık görüntüsü çıktı. Zuhal Topal, üst kattan başını ellerinin arasına alıp korku dolu gözlerle olan biteni izlemekle yetindi.

Olay sırasında Baha'nın feci şekilde dövüldüğü iddia edildi. Kavga eden kalabalık birbirinden şikayetçi oldu ve olay karakola taşındı."

İŞTE O VİDEO; İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞTE O VİDEO; İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SERKAN'DAN HANIFE'YE: BEN DE SENI İSTIYORUM

SERKAN'DAN HANIFE'YE: BEN DE SENI İSTIYORUM

Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında damat adaylarından Serkan, kendisine aşkını itiraf eden Hanife'ye "Ben de seni istiyorum" şeklinde cevap verdi.

Geçtiğimiz gün Hanife'nin, Serkan'a aşkını ilan etmesi olay yaratmıştı. Hanife, Serkan'ı hala unutamadığını söyleyip, ikinci bir şans istemişti.

"HALA HANİFE'Yİ İSTİYORUM"

Hanife, bugün de Serkan'ı sevdiğini ve yoluna onunla devam etmek istediğini söyledi. Milyonlar Serkan'ın, kararının ne olacağını merak ederken canlı yayında beklenen açıklama geldi. Serkan; "Hala Hanife'yi istiyorum; ama yine çekip, gitmesinden korkuyorum. Kolay ikna olmayacağım" dedi.

ZUHAL TOPAL'LA IZDIVAÇ PROGRAMI HAKKINDA; HAFTA İÇİ HER GÜN 16.15 STAR TV'DE

ZUHAL TOPAL'LA IZDIVAÇ  PROGRAMI HAKKINDA; HAFTA İÇİ HER GÜN 16.15 STAR TV'DE

Hafta içi her gün ekrana gelen program mutlu yuva kurmak isteyenlerin adresi oluyor.

Ünlü oyuncu Zuhal Topal, Star ekranlarında gelin ve damat adaylarını bir araya getiyor mutlu sona kavuşmalarına öncülük ediyor...

Gerçek hikayelere, gerçek duygulara, gerçek heyecanlara ve adayların mutlu bir yuva kurmaları yolundaki ilk adımlarına tanık olacağımız Zuhal Topal'la hafta içi her gün Star ekranlarında.

Tatlı heyecanlar, umutlu bekleyiş ve aşka dair her şey Zuhal Topal'la programında ekran başındakileri bekliyor! 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

@zuhaltopalsayginer

http://www.zuhaltopal.com/

DAHA FAZLA BİLGİ

Bağlı Olunan Kuruluş : Star TV

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

OYUNCU

Zuhal Topal Türk program sunucusu, oyuncu. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi, film oyunculuğu ve sunuculuk yapmaktadır. 8 yıldır şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlidir, Lina adında bir kız çocuğu vardır. 

Doğum: 23 Eylül 1976 (40 yaşında), İstanbul, Türkiye

Eşi: Korhan Saygıner (e. 2008)

Filmler ve TV şovları: Geniş Aile, Deli Deli Olma

Çocukları: Lina SayginerBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları