Önce swinger parti izlenimleri, ardından da eş değiştiren bir çiftle yaptığı röportaj... Çiftin şaşırtıcı itirafları bu gizli dünyanın kapılarını aralıyor...

Eş değiştiren çiftten itiraflar

Gazeteci Işıl Cinmen'in 'swinger'larla (eş değiştiren) ilgili hazırladığı haber Habertürk'ün internet sitesinden kaldırıldı. Ardından da kendisinin işine son verildi. Cinmen, konuya Tempo dergisinin sayfalarında devam etti. Önce swinger parti izlenimleri, ardından da eş değiştiren bir çiftle yaptığı röportaj... Çiftin şaşırtıcı itirafları bu gizli dünyanın kapılarını aralıyor.

Google search'ün ‘Swinger ne demek?’ aramasıyla sallandığı gün, hani ‘Adana'da villada swinger denen eş değiştirme yöntemiyle fuhuş yapan bir çete’ yakalanmıştı ya, o gün yani...
Habertürk haber toplantısında gözler bana çevrildi. "Swinger'larla ilgili bir araştırma yapsana" diye... "İyi" dedim, "Yaparım. Bu konudan da eksik kalmayayım..."
Araştırmalarım böylece başladı. Okudum, belgesel izledim, psikologla konuşup psikolojilerini anlamaya çalıştım. Twitter'da swinger olduğunu belirten çiftleri buldum.(Takipçi sayılarının 25 binden başlayıp 210 bine yükseldiğini de belirtmek istiyorum!) Sonunda bağlantıları kurarak İstanbul swinger topluluğuna sızmayı başardım. Yazdığım ilk izlenim yazısından sonra çıkan olaylar neticesinde, makale Habertürk’ten kaldırıldı, röportaj yayımlanamadı ve yöneticilerimin tüm itirazlarına rağmen işime son verildi!
Neyse, şimdi her şeyi açıkça anlatan swinger bir çiftin röportajıyla konuya Tempo’da devam ediyoruz.

SWINGING NE DEMEK?


Türkçe'ye ‘eş değiştirme’ olarak geçen ‘swinging’, bir tür cinsel aktivite. Genelde evli çiftler tercih ediyor; birbirlerinin eşleriyle sevişiyor ve bunu yaparken birbirlerini izliyorlar.
‘Swinging’ yapanlara ‘swinger’ deniliyor.

KOD ADIMIZ: İPEK VE MUSTAFA


Beklediğim mesaj sonunda geldi: "Cumartesi gecesi saat 23.30'da başlayacak partiye davetlisin. İsmin İpek, partnerinin ismi Mustafa olacak. Girişte bu isimleri söyleyin."
Endişe içinde mesajın geldiği telefonu aradım.Tamam, onları tanımak, anlamak istiyorum da... Fazlasını görme riskini de kalbim kaldırmaz yani! Telefondaki kişi, "Rahat olun, bu sıradan bir parti. Tek farkı, davetlilerin swinger olması. İçeride rahatsız olabileceğiniz bir durum oluşmayacak" deyince rahatladım.
Peki ya ismi Mustafa olacak partnerim?! Bunu hiç düşünmemiştim ama elbette bir swinger partisine tek başıma giremezdim!
Hemen en yakın erkek arkadaşımı aradım. Onu ikna etmek için neler söylemem gerektiğini planlıyordum ki, "Çok heyecanlı! Nasıl giyiniyoruz?" dedi. Ve pek bilinmeyen bu dünyanın kapıları böylece aralandı. Maslak'ın ortasında dev bir gece kulübü... Bizim parti, kulübün içinde ‘kırmızı oda’ denilen özel alanda.

Kalabalık, 150-200 kişi var. Kadınların çoğu güzel, erkekler bakımlı. Kıyafetler abartısız, birkaç fazla kısa mini etek ve fazla derin dekolte dışında ortalık hayli normal görünüyor. Kimsenin ‘marjinal’ görünmemesi bende biraz endişe yaratıyor. Uçlarda yaşayanlar bu tip ortamlarda olur zannediyorsunuz ya... Yok, bildiğiniz çoğu orta halli, sıradan insanlar var içeride...
Arkadaşım, "Bir köşeden babam çıkacak diye korkmaya başladım" diye espri yapıyor. Yaş aralığı 27/28-50 gibi...

ÇOK ZENGİNLER DE VAR, KULÜBE OTOBÜSLE GELENLER DE...


Mekânda sadece tek bir kişi benim gazeteci olduğumu ve arkadaşımla gerçek bir çift olmadığımızı biliyor. Geri kalan herkes için 'İpek ve Mustafa'yız. Bir köşeden insanları analiz etmeye çalışıyorum ama sürekli yeni bir çift yanımıza tanışmaya geliyor. Adet böyleymiş.
Kimse kimseye fazla soru sormuyor. "Ne iş yapıyorsun" vs. buralara hiç girilmiyor. Ama öğrendiğim kadarıyla her meslekten insan var. Reklamcı da var, hastabakıcı da, fabrikatör de, çilingir de...
Çok zengin olanlar da var, kulübe otobüsle gelenler de... 
Herkes çok dikkatli; kimse kimseye rızası dışında tek bir harekette bile bulunmuyor. Sıklıkla tekrarlanan iki soru var: "Evli misiniz?", "Nerede oturuyorsunuz?"
Aldığımız bilgilere göre partidekilerin yüzde 90'ı evli ve çocuklu. Sevgili olan çiftler, evli çiftlerde biraz tekinsizlik yaratıyor. Evli çiftler, evli çiftlerle birlikte olmayı tercih ediyor; bunu daha risksiz buluyor. Evlerin yakın olması, en azından aynı yakada olması da çift seçimlerinde önemli kriterlerden... Çiftlerin bir kısmı sonradan gerçekten arkadaş oluyor. Aile ziyaretlerine gidip, ihtiyaç olunca çocuklarını birbirlerine emanet ediyorlar. Birlikte sinemaya gidip, yemeğe falan çıkıyorlar.

HAVADA SEKS KOKUSU


Saat 01.00'e doğru şovlar başlıyor. Kaslı erkek striptizciler, akrobatik seksi kadın dansçılar birden sağlı sollu ortamı domine ediyor. Bu noktadan sonrası... Sex in the air... Elbette kimse seksi hareketlerden fazlasını yapmıyor ama yine de ortamdaki hava değişiyor. Çiftler dörtlü, altılı gruplar halinde belirginleşiyor. Danslar erotikleşiyor. Bakışlar seksileşiyor. İstikamet evler... Tanışma faslının popüler çifti olarak sessizce uzaklaşıyoruz. 

ORU İŞARETİNE DÖNÜŞTÜM
Kulüpten çıktığımda bir soru işaretine dönüşmüştüm. Kafamdan sorular fışkırıyordu. İşte bu soruların cevaplarını, röportaj vermeye ikna ettiğim, temsili isimleriyle Murat ve Çiçek yanıtladı.

Kaç yaşındasınız?
Çiçek:
 31
Murat: 35

Kaç yıllık evlisiniz?
Ç:
 Sekiz.

Çocuğunuz var mı?
Ç:
 İki çocuk sahibiyiz.

Evliliğinizin kaçıncı yılında swinging yapmaya başladınız?
M:
 Reel olarak dört yıldır bu ortamdayız, yani evliliğimizin dördüncü yılında yaptık bunu ilk defa...

“Reel olarak” derken neyi kastettiniz?
M:
 Evlendikten bir müddet sonra fantezi boyutunda swinging yapmaya başlamıştık. Yani gerçek çiftler yoktu; ilişki sırasında bunun fantezisini kuruyorduk.

Fantezi kurmak ayrı, bunu gerçekten yapmak apayrı! Fanteziden gerçeğe giden o adım nasıl atıldı?
Ç:
 Murat bunu uzun zamandır istiyormuş ama benim haberim yoktu. İlk zamanlarda yatak odamızda ilişki esnasında bana bu tarz filmleri izleterek, hikâyeleri okutarak bendeki ilgisizliği yenmeyi başardı. Zamanla fantezileri talep eden taraf ben olmaya başladım; yani beni bu fikre yavaş yavaş alıştırdı.

“BU İSTEĞİMİ UZUN SÜRE ONA SÖYLEYEMEDİM”
Murat, gerçek anlamıyla swinging yapmak istediğini Çiçek’e nasıl söyledin?
M:
 Uzun süre cesaret edemedim. Halen kullandığımız Twitter hesabını ondan gizli açtım. Birkaç ay boyunca swinger çiftleri takip ettim, iletişime geçtim. Onların nasıl deneyimler yaşadığını anlamaya çalıştım.
Ç: Ve bir akşam ben bunu fark ettim...

Ne tepki verdin?
Ç:
 Bir şey söylemedim. Ben de araştırmaya başladım. Çift olduğundan emin olduğum birkaç hesabı inceledim ve merak etmeye başladım.

“HAYATIMA GİREN İLK ERKEK MURAT’TI”
Buna neden ihtiyaç duyduğunuzu anlayamıyorum hâlâ...
Ç:
 Buna ayrı ayrı cevap verelim. Bunu kendi adıma çok düşündüm. Hayatıma giren ilk erkek Murat’tı. Sonra çocuklar geldi... Murat’ı seviyorum, hayatımı onunla geçirmek istiyorum. Ama elbette yaşayamadığım ve bundan sonra da yaşayamayacağım başka şeyleri de merak ediyorum. Cinselliği ve kadınlığımı fark etmemin başka bir yolu var mıydı bilmiyorum...
M: Ben, çocuklardan sonra Çiçek’i aldatmaya başlamıştım ve müthiş suçluluk duyuyordum... Sonra düşündüm; Çiçek’i seviyorum, evliliğimden memnunum ama bu duyguya da ihtiyacım var.

Yani “Swinging sayesinde aldatmaktan kurtuldum” mu diyorsunuz!
M:
 Şöyle diyorum: Evlilikler bazen tıkanır. İnsanlar tıkanmayı aşamadıklarında aldatırlar ama aldatmak karşı tarafa da, evliliğe de çok zarar verir. Ben şöyle düşündüm: Benim böyle bir ihtiyacım var, hatta belki Çiçek’in de vardır. Bunu paylaşabilir miyiz? Bunu kimse birbirine ihanet etmeden, evliliğimiz içinde çözebilir miyiz?
Ç: Aldattığını ilk öğrendiğimde dünya başıma yıkılmıştı. Bu yaptığımız, swinging yani, çoğu insana tuhaf, kötü geliyor, biliyorum. Ama bence aldatmak çok daha kötü; çünkü eşini dışlıyorsun, ona ihanet ediyorsun. Burada ise ne yapıyorsan beraber yapıyorsun. 

“ÖLMEK İSTEYECEK KADAR PİŞMAN OLDUM”
Peki, ilk seferde ne hissettiniz? Her şey böyle konuştuğumuz kadar kolay mı oldu?
M:
 İlkinde tam bir ortam olmadı aslında... Rahat olmamız çok önemliydi. Diğer çiftle aynı odadaydık, ancak herkes kendi eşiyle beraber oldu. O anda çok bir şey hissetmedim.

Suçluluk, utanç, “Biz ne yaptık” gibi savrulmalar yaşamadınız mı?
M:
 İlk gecenin sonunda, eve dönüş yolunda, Çiçek arabada uyurken ben ciddi bir pişmanlık ve suçluluk duygusu hissetmeye başladığımı hatırlıyorum. Normalde hız yapmam, o gece 180’i gördüğümü hatırlıyorum. Sanırım ölmek isteyecek kadar pişman olmuştum o anda. 

Ya sen Çiçek?
Ç:
 Tuhaf gelecek ama ben pişman olmadım. Olsaydım, sanırım o anda biterdi benim için. Farklı bir duyguydu sadece... O geceye dair aklımda kalan, karşı çiftin erkeği ile bakışarak Murat’la birlikte olmam... Aklıma geldikçe tebessüm ederim hâlâ.

“ARAMIZDA BEŞ VAKİT NAMAZ KILAN DA VAR”
İstanbul için konuşalım, kaç kişilik bir dünyadan bahsediyoruz?
M:
 Bilinen bin civarı çiftten bahsediyoruz. İçinde zengini de var, orta hallisi de... Muhafazakârı da, beş vakit namaz kılanı da, laiki de, dinle alakası olmayanı da var.

Sayı artıyor mu, azalıyor mu?
M:
 Kesinlikle artıyor ve yaş ortalaması düşüyor.

“Beş vakit namaz kılanı var” dediniz. Bu nasıl oluyor?
M:
 Herkesin bir tutarsızlığı olur hayatta… Ben dindar bir insanım, hesabını kendi içimde veriyorum. Hem birbirlerini aldatan çiftlerin dindar olduğunu duyunca bu kadar şaşırıyor musunuz? O da günah. Biz birbirimizi aldatmıyoruz, bu duyguyu açıklıkla ve dürüstçe paylaşıyoruz.

“KISKANÇLIK YERİNDE DURUYOR”
Peki, kıskanma duygusu ilişkinizin neresinde duruyor? 
M:
 Kıskançlık... Bunu hiç düşünmedik sanırım.
Ç: Sanırım tadında bir kıskançlık yerinde duruyor. Evliliğimizi ayakta tutan sevgi, saygı kadar önemli.

Swinging esnasında eşlerden birinin kıskançlık krizi geçirdiği olmuyor mu?
Ç:
 Oluyor, çoğu çiftin başına gelir bu. Şiddetli bir kriz olmasa da, biz de bu tip bir olay yaşadık. Soğukkanlı davrandık, hemen giyindik ve ortamı sakinleştirmeye çalıştık. Korkunç sonuçlanan olaylar yok ama ufak tefek krizler yaşanıyor.

Bu olayın kuralları var mı?
M:
 Genel geçer kurallar var. Örneğin, kadınların telefon numaraları erkeklerde olmaz. Ayrı odalarda ortam olmaz. Zorlama kabul edilemez. Yaşananlardan dışarıda bahsedilmez.

“BOŞANANLAR OLUYOR”

Swinging’in en büyük tehlikesi ne?
M:
 İkili ilişkileri oturmamış çiftlerin ortama girmesi kendi aralarında büyük problemlere ve hatta boşanmalara sebep olabiliyor. Ortamdaki harcamalarına dikkat etmeyip büyük borçların altına girenler de var.

Ya sağlık bakımından?
Ç: Bu ortamda korunmaya büyük önem verilir.

İkili cinsel hayatınız bu durumdan nasıl etkileniyor?
M:
 Biz çok sık yapmıyoruz. Belki bu yüzden bizi olumlu etkiledi; daha renkli yaşar olduk aramızdaki ilişkiyi...
Ç: Ama eşiyle baş başa cinsel birliktelikten zevk almayacak hale gelenleri de duyuyoruz.

Hikaye 1887 : İlk Eş Değişimi Swinger

Merhabalar;Ben Savaş. biz İstanbul'dan Nurgül ve savaş çiftiydik. yaşlarımız 23tü ve 3 yıllık evliydik. Şuan boşanalı 4 yıl oluyor. çocuğumuz yoktu. 3 yıl sonra harika olan cinsel yaşantımız yerini sıkılganlığa bırakmıştı. ve yeni heyecanlar arıyorduk. aynı iş yerinde çalıştığım evli bir arkadaşım vardı. zaman zaman biz onlar da zaman zaman onlar bizde kalırdı. günlerden bir gün bize misafirliğe geldiklerinde ben votka içiyordum. İş arkadaşımın eşi Elif de eşlik etmek istedi.

 

Nurgül ve özer içmek istemediler. şişe bittikten sonra öylesine çeviriyordum. birden aklıma hadi özer soruyorum doğruluk mu cesaret mi dedim? ve oyun başlamış oldu. bir kaç soru doğruluk herkese sorulurken ki bu cinsel sorulardı. cesaret kısmında ben eşim Nurgül ile, özer eşi elifle öpüşüyor en tahrik olduğu noktalara dokunuyorduk. oyun iyice ateşlenmişti ki yatak odasında uyuyan çocukları uyanıp huysuzlandı ve evden ayrılmak zorunda kaldılar. o gece yalnız kaldığımızda yatakta sevişirken çok ateşliydik ikimizde. Nurgül'e sordum oyunun daha da ileri gitmesini ister miydin ? - isterdim yanıtını verdi. bende isterdim dedim. Özer in sana dokunmasını ister miydin dediğim de içindeyken önce bir duraksadı daha sert vurdukça evet isterdim. dedi. hiddetli şekilde ikimizde boşalarak geceyi noktalayarak kapadık. bir daha uzun bir süre bu konudan söz etmedik. Ta ki Nurgül bir haberle karşıma çıkana kadar. Bir gün bana okusana şu haberi dedi. okudum.

 

konu şuydu. Eş değiştiren evli çiftlerin biriyle röportaj yapmışlar. ve duygusal olarak birbirlerini çok sevdiklerini, sadece herkesin kaldıramayacağı derecede oyunlar ve çeşitli fantaziler için bir araya gelindiğini, gizlilik ve temizliğin önemli olduğu, sosyal ve ekonomik açıdan üst düzey insanların yaptığı bu olay dikkatimi çekti. gülerek bizde deneyelim mi dedim. saçmalama diyip güldü. bir kaç gün geçti yine hiç konuşmadık. sonra bir sosyal paylaşım sitesinde bana bir kaç profil gösterdi. böylece aslında böyle profillerin olduğunu gördük. ve bir kaç özel üyelik olan sitelerde de profil oluşturduk. Başlangıçta sadece meraktı. İnceliyorduk kimseye yazmaya cesaretimiz bile yoktu. mersinden bir çift. bursadan bir çift. istanbuldan bir çift ile konuşmaya başladık. şansımıza 3 çiftte çok iyi insanlardı önceleri yüz göstermeden kamera ile açık sohbet ediyorduk birbirimizi tanıma amaçlı. bir kaç hafta sonra aralarından birini misafir etmek istedik. ben ve nurgül görsel ve kültürel olarak iddalıydık. ve maddi durumumuz iyiydi. yaşları bize yakın olduğu için bursalı çifti haftasonu davet ettik.

 

Nurgül ve ben çok şık giyindik. heyecanlıydık. güzel yemekler hazırladı. ben de yemek sonrası içeriz rahatlarız diye bi şişe içki aldım. karşılamak için evden çıktım bir süre sonra eve geldik. sema ve mehmet beni görünce şaşırmışlardı evimizi ve nurgülü görünce gözleri daha da büyüdü. çünkü nurgül fit vücutlu dişi görünümlü seksapalitesi yüksek bir elbise giymişti. sema ise 22 yaşında hafif balıketlliydi. oda şık günlük bir elbise giymişti. eşi mehmet ise 24 yaşında çirkin sayılabilecek biri üstelik spor eşofmanlarla gelmişti. ve baştan konuşmuştuk. sadece soft birliktelik olacaktı. yani herkes aynı oda da ama kendi eşleriyle olacaktı. çünkü bu ilk deneyimimizdi. yemekler yendi. içkiler içildi.. müzik slowa geçti. mehmet beni kenara çekti. ve soft demiştik ama istersen sen semayla beraber olabilirsin. nurgül beni istemezse bile ben sizi izlerim dedi. olurmu hiç öyle şey diyip içeri gittik. mehmet nurgülü dansa kaldırdı. benimde semayı kaldırmamı istedi. dans ederken hiç bişey hissetmedim ama nurgülün kalçalarında mehmetin eli geziyodu. bi anda kıpkırmızı oldum içten içe..

 

kıskandım eşimi.. yapamayacağım sandım.. eliyle nurgülün eteğini sıyırdı ve götüne dokunuyordu.. heyecan sardı birden içimi. nurgül itiraz etmiyordu gözleri hafif kapalıydı. sema da ben bişey yapmadığım için onları izliyorduk dans ederek.. birden nurgülü ters çevirdi ve götünü sikine dayayarak dansa devam ediyolardı. bu arada da elleri boş durmuyor. göğüslerine de dokunmaya başlamıştı. sema bana yatak odanızı gösterir misin dedi. tabi diyerek dubleks olan evin üst katına çıkardım. soft diye konuşulan ama hiçbişey beklediğimiz gibi gitmiyor daha ilerlerini yaşıyorduk. odaya girer girmez gömleğimin düğmelerini çözdü.. pantolonumu indirdi sadece boxer la kalmıştım. öpüşmeye başladık. çok iyi öpüşüyordu. dili sicak ve ıslaktı. bende üzerindekileri çıkardım. iç çamaşırları sudyeni beyaz, g-stringi siyahtı. sevişiyorduk. bana oral seks yapmak için aşağılara doğru indi boxerı çıkardı ve kendi de çıplak kaldı. çok iyi yalıyordu zaten öpüşmesinden anlamıştım ve bu sahneyi bekliyordum. tam o sırada kapıyı çalarak nurgül girdi. ikimizde çıplaktık tamamen. hiç bişey demeden çekmeceden kondom kutusundan bir tane aldı ve aşağı indi. kaldığımız yerden devam ediyorduk. eşimi beraberken 3 yıl boyunca hiç aldatmamıştım.

 

ama şimdi tarifi imkansız zevk,kıskançlık ve bi çok duyguyu bir arada yaşıyordum. oral seksi bitirdiğinde bende seni yalamak istiyorum diyip üstüne çıktım. dil darbelerimle inliyor hadi artık içime girmeni istiyorum diyodu. ama aldırış etmeden ona eziyet etmek beni daha da tahrik ediyodu. kasılmaya başladı şimdi tam zamanı diyerek sertçe içine girdim ve bir çığlık attı. ardından kısık kısık inlemelere devam ediyordu. 10 dk içinde git gel yaparak pozisyon değiştirmek istedim. sikimi çıkardığımda krem gibi bembeyazdı. anlaşılan boşalmıştı. bu beni daha da şehvetlendirdi ve domaltarak saçlarını hafifçe geri doğru çekerek kalçalarına sert tokatlar atarak bende boşaldım.

 

temizlendik. sigara içelim mi dedi. içelim diyip aşağı indiğimizde mehmet ve nurgülün sesleri geliyordu salondan. gizlice onları izleyelim mi dedi. olur dedim. salon girişinden onlara bakıyorduk. kendilerinden geçmişlerdi. nurgül yüz üstü yatmış ellerinin arasına yastık almış, mehmet arkasında gidip geliyordu. arada nurgülün kulağına eğilip bişeyler diyodu duyamıyorduk fısıldıyordu ama nurgül inlereyerek hııııhııı hııı hııı gibi söylediği sözleri onaylıyordu. tahrik olmuştum tekrar sikim kalktı. sahip olduğum kadın eşim başka bi adamın altında inliyordu ve ben bundan zevk alıyordum. çığlıkları, vücudunda ki kasılmaları izliyordum. sema sikime elini attı ve tekrar ağzına aldı. ben eşimi izlerken çok geçmeden semanın ağzına boşaldım. mehmette nurgülün içinden çıkıp göğüslerine boşaldı..

 

birden içeri girdik.. ilk başta bizi fark etmediler bile.. mehmete dedim ki allahtan sadece soft yapacaktık aynı odada.. gülümsedi sadece.. kapıdan ilk girdiğinde eşimle nasıl beraber olabileceğinin yollarını arıyordu oysa.. giyinip birer kahve içtikten sonra saat geç olmuştu.. bursalı çifti tekrar şehirlerine dönmek üzere yolcu ettim.. onlar gittikten sonra eşimle beraber duş alıp 2 kez daha beraber olduk.. ve gecee mışıl mışıl birbirimize sarılarak uyuduk.. BİR SONRA Kİ HİKAYEMDE SİZLERE YAŞADIĞIMIZ DİĞER DENEYİMLERİ DE AKTARACAĞIM.. UMARIM HİKAYE UZUN DİYE SIKILMAMIŞSINIZDIR ??? YORUMLARINIZI BEKLİYORUM... AŞKLA KALIN...

Swinger ilişki sonrası eşinden ayrılan kadının itirafları

Kendisinin uzun yıllar eşiyle mutlu bir birlikteliği vardı. Ancak bundan 1-2 yıl kadar önce aniden boşanma kararı aldılar ve yaklaşık 10 yıllık evlilikleri bir çırpıda bitti resmen.. Ben kendisine önceleri ayrılığın nedenini sorduğumda "anlaşamıyorduk aslında" dedi. Ancak bu cevap beni tatmin etmemişti. Derken bir kaç sorunun ardından gerçeği anlattı. Eşiyle son zamanlarda cinsel olarak mutlu olamadıkları için swinger partilere katıldıklarını ve daha sonra işlerin bekledikleri gibi gitmediği için kendisinin ayrılmak istediğini söyledi.

İlk etapta böyle ilişkilerin uydurma ya da efsane olduğunu düşünen ben, onun anlattıklarından sonra şok oldum desem yeridir. Bilmeyenler için bahsedeyim, swinger ilişki; evli çiftlerin eş değiştirme yöntemiyle yaptıkları bir tür cinsel fanteziye deniyor. Arkadaşıma bu konuyla ilgili bir kaç soru sordum ve cevaplarını okurlarımla paylaşmak istediğimi söyledim. O da beni kırmayarak cevaplarını Papiroom'da yayınlamamı kabul etti.

Konunun daha iyi anlaşılması için hemen röportaja geçmek istiyorum. Arkadaşımın adını vermek istemiyorum. O yüzden sizin onu G. olarak bilmeniz yeterli.

Kendinden kısaca bahseder misin G.?

Tabii ben 35 yaşında bir iş kadınıyım. Özel bir firmada çalışıyorum. 1 kızım var. Yaşamı tüm farkındalığı ve benliğiyle yaşamak isteyen bir kadınım.

Bize swinger ilişki isteğinizin nasıl başladığını anlatır mısın?

Bazı ilişkiler, tutkuyla başlar ve büyük bir ateş ile yanmaya devam edersiniz. Fakat tutku, alışkanlıkla uyumlu bir şey değildir. Kendini yenileyemediğinde ya da başka tutkulara meylettiğinde buna bir çözüm bulmanız gerekir.

Siz de bunun çözümünü swinger ilişkilerde buldunuz öyle mi?

Bu eşimin isteğiydi. Bu tarz ilişkiler yaşayan arkadaşları olduğunu söyledi önce. Söyledikleri isimleri duyunca çok şaşırdım. Çünkü çoğu dışa kapalı insanlar gibi görünüyordu. Sonrasında da cinsel hayatımızdaki isteksizliği itiraf ettik birbirimize. İkimizde kabul ettik durumu ve benim onay vermemle swinger ilişkiyi deneyimlemek için arkadaşlarıyla konuştu.

Ne oldu daha sonra, hemen başladınız mı ilişkiye?

Hayır. Genelde yeni başlayan çiftlerle sohbet edip swinger deneyimle ilgili sohbet ediyorlar. Bu konuda tecrübeli olanlar, nasıl başladıklarını anlatıyor. Bir iki görüşme böyle oluyor. Yeterince içselleştirdikten sonra başlıyor ilişki zaten.

Peki ısınabildin mi sen bu görüşmelerde?

Evet, sonuçta farklı deneyim. Bir heyecan kattığı çok açık

Peki sonra?

İlk ilişkimizi ilk görüştüğümüz çiftlerden biriyle yaptık. Yani hoş bir erkekti karşı çiftin erkeği, kadın da baya hoştu. 

Nerede oldu?

Onların evinde yaptık. Yatak odasında.

Neler hissettin?

İlk ilişki de tam olarak ne hissetiğinizi anlamıyorsunuz bir sarhoşluk hali gibiydi daha çok. Yıllar sonra başka bir ten, başka bir vücut dokunuyor bedeninize. Benim gözüm sadece bir kez eşime kaydı. Gayet memnun görünüyordu halinden. Ben de ilk deneyim de fena değildim, çok keyif aldım.

Sonrasında duygularınızı paylaştığınızda neler oldu?

İlk olması nedeniyle biraz tuhaftık açıkçası. Konuşmaya başlayınca rahatladık. Bir müddet cinsel hayatımız bir renk kazandı. Bu deneyimin çok faydalı olduğunu düşündüm ilk başlarda.

Ama..

Ama ikinci deneyimde kendimi kötü hissettim. Karşımdaki kişi biraz sert ilişkiden hoşlanıyordu. Bacaklarıma dokunuşundan, göğüslerimi okşayışına kadar her anlamda sertti. Eşime baktığımda halinden epey memnun görünüyor ve birlikte olduğu kadını adeta havalara uçuyordu. Benimle olduğundan daha mutluydu sanki.. Ortamı bozmak istemedim ama içimi sıkan bir şeyler vardı.

Ne gibi?

Yani böyle kendimi bir nevi bir araç gibi hissetim. İki insan arasındaki bağın, cinselliğe göre şekillenmesi, sanırım beni rahatsız etti. Yani acaba gerçekten ilişkimizi etkileyen şey, cinsel ihtiyacın yeteri kadar karşılanamamasıydı sahiden diye düşündüm.

O anda mı geldi bunlar aklına?

Hayır, bu zaten aklımdaydı ve o an bir anda aklım bu gibi sorularla doldu. Evet cinsel hayatımız eskiye göre daha iyiydi ama biz hiç sohbet etmiyorduk. Hiçbir konu hakkında derinlemesine tartışmalar yapamıyorduk. Her şey son derece yüzeyseldi ve asıl sorun seks değildi. 

Bunu eski eşine nasıl anlattın peki?

İlişki bittikten sonra moralimin bozuk olduğunu fark etti. Ben de anlattım düşüncelerimi. Bir cevap veremedi, çünkü bu onun düşündüğü bir durum değildi. 

Ve ayrılma kararı...

Evet ve bu kararı ilk o söyledi aslında bana. O, yaşadığı deneyimden sonra bunu devam ettirmek istediğini farklı kişilerle beraber olmanın ona daha iyi geldiğini söyledi.

Peki sen?

Ben de evli kalarak bunu yapmanın kendime göre doğru olmadığını söyledim. Yani ne yardan, ne serden gibi bir durum var aslında ortada. İnsan böyle şeyleri farklı deneyimler yaşamak için yapıyor. Eğer öyleyse evlilik kurumuna gerek yok bence. Sorun bir insanla ömür boyu beraber olamamak. Bence böyle yapmak yerine, artık iyi bir uyum yakalayamadıklarını düşünen insanlar, ayrılmalı ve istediği şekilde istediği insanla, istediği yerde yaşamalı cinselliği, doya doya... Şahsen ben ayrıldıktan sonra şu an öyle yapıyorum. 

Eşin bu duruma üzülmedi mi yani?

Muhakkak üzülmüştür, neticede beklediği bir şey değildi. Ama bu tecrübeyle o ne istediğini daha iyi fark etti, tabi ki ben de.

Peki yaşadıklarından dolayı bir utanç duydun mu?

Önceleri evet biraz duydum, yalan yok. ama sonra bunu kendi isteğim ve özgür irademle bir karar almış ve hem kendime, hem de eşime dürüst davranmıştım. Ben kesinlikle bu swinger deneyim yapmak isteyenlere saygı duyuyorum. Denedim ve bunun bana göre olmadığını fark ettim. Tüm mesele bu... Bence insanlar, kendilerine ve etraflarına karşı dürüst oldukları sürece her şeyi deneyimleyebilmeliler. Ve bu şekilde gerçekleştirdikleri eylemlerden de rahatsızlık duymalılar.

Peki çok teşekkürler G.

Ben teşekkür ederim.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları